Omrkněte portfolio

Děkujeme za zakoupení Šablony pro lektorský web!

Ve své e-mailové schránce najdete šablonu pro lektorský web ke stažení.

Jste na dobré cestě za kvalitním webem pro prezentaci svých služeb! Na této stránce najdete další tipy, kde se vzdělávat a jak vylepšit svůj business.

Doporučujeme

Vylaďte svoji online prezentaci

Steffi Marketing

Správa sociálních sítí

Chcete být konzistentní na svých sociálních sítích, ale nedaří se vám držet tempo? Nevíte, jak to celé uchopit nebo vás tvorba vizuálů, textů a plánování příspěvků nebaví? Kontaktujte Steffi, která správu sítí za vás převezme a pomůže vám přilákat ty správné lidi! 

Tereza Kubešová

Grafika & brand

Tereza se věnuje brand designu a pomáhá podnikatelům najít jejich jedinečný vizuální směr. Pomůže vám vytvořit logo, najít barvy vhodné pro vaše podnikání a uchopit vizuální identitu za ten správný konec.

Tipy na vzdělávání

Doporučujeme

E-book Průvodce online lektora

Ukáže cestu, jak se úspěšně živit výukou jazyků. Odkudkoliv. Najdete v ní kompletní know-how, jak pracovat jako lektor jazyků na volné noze, úspěšně se tím živit, v podnikání růst a užívat si to. Jak pracovat online, i na cestách. A mnohem víc.

E-book Digitální výuka cizích jazyků

Aneb “Kuchařka” pro online učitele cizích jazyků od lektorky Kláry Pirklové. Umožní vám poskládat si hodinu cizích jazyků jako lego. E-book je zdarma!

Digitální lektoři

Hanka a Ivana sdílí jejich roky budované know-how, které vám usnadní lektorský život. Zdarma nabízí desítky inspirativních videí na svém YouTube kanále a vydávají nejobsáhlejší newsletter pro jazykové lektory. Na jejich webu naleznete e-booky plné aktivit a užitečné videokurzy, které vás naučí pracovat s Canvou, Genially i Google Classroom.

Youtube Kika’s German – ProLektory

Kika sdílí na svém YouTube nejen tipy k digitálnímu nomádství a jednotlivým zemím, ale hlavně podnikatelské rady a tipy – Jak získat feedback od klienta, Proč nabízet zkušební lekci zdarma, Jak ukončit spolupráci nebo Jak učit samouky. Najdete tam i tipy na aktivity do lekcí a spoustu rozhovorů s dalšími úspěšnými lektorkami.

Jsme tu pro vás

Máte problém nebo dotaz týkající se šablony?

Napište nám na sablony@lucietomanova.cz.

Budeme rády, když nám dáte vědět, jak se vám šablona líbí! 

propojme se

Pro více inspirace nás nezapomeňte sledovat!

lucie tomanová portrait (1)

Lucie Tomanová

lucie tomanová portrait (1)

Kika Šrédlová