Omrkněte portfolio

Šablona pro lektorský web

Pro začínající i pokročilé lektory, kteří chtějí profesionální web na WordPressu

Web postavený na této šabloně si zvládnete sami upravit a následně spravovat díky propracovaným videonávodům a vysvětleným krokům v přehledném PDF.

Zdražení lekcí, změna nabídky služeb, produkt zdarma sloužící pro sběr kontaktů – vše si jednoduše změníte, přepíšete, přidáte nebo uberete, i když nejste technicky zdatní.

Díky minimalistickému vzhledu vyniknou vaše fotografie, logo a brandové barvy. Klienta zaujmete kvalitní prezentací nabízených služeb! Přesvědčte se sami prohlédnutím demo verze a webu naší fiktivní lektorky Anny Sahib.

Vlastní web za pár dní

4 kroky ke kvalitnímu webu

S touto šablonou máte web hotový za chvíli. Stačí se držet připravených návodů a do pár dní můžete mít kvalitní a vyladěný web prezentující nabízené služby!

1. Instalace WordPressu

Objednejte doménu a hosting a následně na něj nainstalujte WordPress. Nevíte jak na to? Pomůžeme vám (stačí tuto službu objednat při koupi šablony).

2. Instalace šablony pro lektorský web

Nainstalujte šablonu na svůj web podle jednoduchých videonávodů nebo si objednejte instalaci šablony.

3. Naplnění obsahem

Podle návodu si připravte podklady a naplňte šablonu svým obsahem. Vložte texty, fotky, logo, barvy, propojte web s e-mailingem apod.

4. Slavnostní zveřejnění

Web je nyní připraven na zveřejnění! Pomocí návodů se naučíte, jak se o web starat.

šablona pro lektorský web

Čím se liší od ostatních šablon pro WordPress?

Komplexní balíček

Běžné WordPressové šablony poskytují pouze předpřipravené designy stránek. Naše šablona obsahuje i užitečné rady, jak připravit kvalitní texty na web, jaké fotky jsou potřeba, jak sestavit obchodní podmínky, jak nastavit cookies a mnohem více.

Dostanete kompletně připravený web s demo obsahem včetně nastavení bezpečnosti. Nekupujete tedy jen šablonu, ale také základní nastavení WordPressu včetně všech potřebných pluginů.

Jednoduchá na ovládání

Tato šablona je velice flexibilní a jednoduchá na ovládání. Většina WordPress šablon není jednoduchá na úpravu. U této šablony si zvládnete sami upravit jakékoliv informace (text, obrázek, barvy, odkazy, rozložení stránky,…).

Šablona je postavená pomocí prémiového Divi builderu, ke kterému v rámci šablony pro lektorský web dostanete doživotní licenci. Díky tomu bude možné pravidelně aktualizovat všechny nové funkce. Po zakoupení šablony pro lektorský web vás nečekají žádné další poplatky.

Postavená lektorům na míru

Víme, co jako lektor/ka potřebujete a co je pro vaše podnikání důležité. Šablona je připravená pro sběr kontaktů, prodej placených produktů, nabídku lektorských služeb apod.

Navíc vám poradíme, jak sestavit texty, aby přesně seděly pro vaši cílovou skupinu, jak si připravit fotky a také se dozvíte, jak sestavit obchodní podmínky.

šablona pro lektorský web

Vše potřebné na jednom místě

V demo verzi šablony najdete připravené tyto stránky. Jakékoliv další stránky (stránka pro sběr kontaktů, prodejní stránka e-booku apod.) je možné kdykoliv přidat pomocí jednoduchého návodu.

Homepage, O mně, Služby, Reference, Blog, Kontakt, Blogový příspěvek, Obchodní podmínky, Zásady ochrany osobních údajů, Zásady cookies

reference

Co říkají ostatní na šablonu?

„Šablonu si nemůžu vynachválit. Budu ji doporučovat i dalším lektorům. Finální web je velmi přehledný jak v počítačové, tak mobilní verzi. Díky předpřipravené šabloně uvidíte přesně co kupujete a jak by mohl Váš budoucí web vypadat. Pokud nejste odborníci na design, nemusíte se vůbec bát například rozložení rámečků či barev. V šabloně už je vše nachystané, vy si ji můžete upravit podle Vašich představ. 

Svůj web jsem vytvořila krok po kroku podle detailně zpracované dokumentů a video návodů, díky kterým jsem nedělala chyby, tvorba tak byla velmi rychlá. Co se týče ceny, tak tu hodnotím velmi pozitivně. Úplně na začátku jsem přemýšlela, že bych si nechala vytvořit celý web od profesionála, tato částka se však pohybuje mezi 20–30 tisíci. Řekla bych, že pro většinu začínajících lektorů není tato částka přijatelná. Poté, co jsem k šabloně pro lektory připočetla všechny další doplňkové služby, pořád pro mě bylo finančně dostupné. Cena za šablonu mi přijde velmi adekvátní.“

Lenka Ptáčková – lektorka angličtiny 

šablona pro lektorský web

Brandové barvy, jednotná identita

Šablonu lze přizpůsobit vlastním barvám a udržet tak jednotnou vizuální identitu značky. Pokud nemáte vybrané barvy pro svoje podnikání, teď je ta správná chvíle! Koukněte na demo verzi šablony pro lektorský web ve 2 různých barevných kombinacích.

Novinka!

Členská sekce k šabloně

Po zakoupení šablony pro lektorský web budete pozváni do členské sekce v podobě soukromé facebokového skupiny. Co vás čeká v členské sekci a k čemu slouží?

 • V sekci se pravidelně objevují příspěvky, které vám pomohou postupně stále vylepšovat váš web.
 • Získáte přístup k exkluzivním informacím zdarma. 
 • Členská sekce je bezpečný prostor, kde se kdykoliv můžete zeptat na cokoliv ohledně šablony. Případně můžete pozorovat dotazy ostatních a inspirovat se.
 • Členství je zcela dobrovolné. Součástí jsou jen ti, co se opravdu chtějí dozvědět víc!
šablona pro lektorský web

Nejčastěji kladené dotazy

Co zařídit před zakoupením šablony?
Je potřeba zaregistrovat doménu (adresa webu) a hosting (místo na serveru). Doporučuji obojí zaregistrovat u poskytovatele Webglobe. Pro začátek stačí tarif hostingu START. Pokud máte již hosting a doménu zaregistrované jinde, nevadí. Šablona bude fungovat u jakéhokoliv poskytovatele.

Následně stačí přes administraci hostingu nainstalovat WordPress. Pokud si s tímto krokem nevíte rady, objednejte si instalaci WordPressu v rámci doplňkových služeb. Nic víc pro koupi šablony nepotřebujete!

Zkoušel/a jsem si web svépomocí, takže již mám nějaký obsah ve svém WordPressu. Bude šablona fungovat na mém webu?
Ano, ale mysli na to, že při instalaci šablony se veškerý obsah smaže. Pokud tedy cokoliv ze starého webu budeš potřebovat, nezapomeň si obsah (texty, fotky) nejprve zkopírovat k sobě do pc.
Jako lektor/ka začínám, je pro mě šablona vhodná?

Rozhodně ano! Pokud nevíte, jak si definovat cílovou skupinu, jak popsat nabízené služby nebo nemáte jasno, v jakých barvách se prezentovat, doporučujeme e-book Průvodce online lektora

Nejde mi psaní textů. Co když nedám dohromady kvalitní podklady pro web?

K šabloně si můžete objednat službu navíc, a to buď revizi hotových textů nebo kompletní sestavení textů na základě krátké konzultace (podle vzoru z demo verze) od Kika’s German. Více informací v sekci Cena.

Je možné koupit teď šablonu a doplňkové služby později?

Ano, vše záleží na dohodě. Pokud máte zájem o koupi doplňkových služeb samostatně, kontaktujte mě na sablony@lucietomanova.cz.

Jakou verzi WordPressu mám pořídit pro šablonu?
Není třeba pořizovat WordPress zvlášť. Prvním krokem je registrace domény a hostingu. V administraci poskytovatele následně nainstalujete WordPress (většinou poskytují nejnovější verzi).
Co dostanu po zakoupení šablony?

Po zakoupení obdržíte balíček (zip soubor), který bude obsahovat:

 • Šablona pro lektorský web (postavená na Divi)
 • Plugin pro instalaci šablony
 • Složka s videonávody (více než 20 videí)
 • Jak začít (pdf)
 • Jak připravit podklady pro web (pdf)
 • Co psát do obchodních podmínek (pdf)
Můžu si nechat šablonu nainstalovat?

Ano, pokud se nechcete zaobírat instalací šablony, je možné si přikoupit službu Instalace šablony. Tato služba nezahrnuje naplnění obsahem. Výsledkem je web v podobě demo verze

Co když budu mít s něčím problém?
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište na sablony@lucietomanova.cz.

Poznámka: Neposkytujeme podporu týkající se nastavení WordPressu. Poskytujeme pouze podporu s nastavením šablony v rozsahu demo verze.

Kolik stojí údržba webu?

Jediné, co budete platit, je poplatek za registraci domény a hostingu, které se platí zpravidla ročně. U poskytovatele Webglobe vyjde cena za obojí na cca 1000,-/rok.

Je šablona responzivní?

Ano, šablona je plně přizpůsobená pro všechny velikosti obrazovky (mobil, desktop, tablet).

Chci mít web ve více jazykových mutacích. Je to možné se šablonou pro lektorský web?

Ano, šablona je pouze designový návrh. Jakékoliv funkce, které podporuje WordPress, budou na šabloně fungovat. Jazykové mutace se vytváří pomocí pluginu (např. Polylang). Mutace si můžete vytvořit na webu sami pomocí návodů, které najdete online (např. na Youtube) nebo mě kontaktujte na sablony@lucietomanova.cz a ráda Vám s tím pomůžu.

Mám již koupenou doménu. Lze na ní nainstalovat šablonu?

Ano, šablonu lze nainstalovat na jakoukoliv doménu a hostingu nezávisle na tom, u jakého poskytovatele jsou doména a hosting registrované. Pokud si s těmito kroky nevíte rady, objednejte si doplňkovou službu registrace hostingu nebo mě kontaktujte na sablony@lucietomanova.cz.

šablona pro lektorský web

Cena

6 990 Kč

(285 EUR – pro platbu v eurech klikněte zde).

Balíček obsahuje:
Šablona pro lektorský web (postavená na Divi)
Plugin pro instalaci šablony
Složka s videonávody (více než 20 videí)
Jak začít (pdf)
Jak připravit podklady pro web (pdf)
Co psát do obchodních podmínek (pdf)
Přístup do členské sekce v podobě soukromé facebookové skupiny – NOVÉ

Platba je možná platební kartou nebo bankovním převodem.

3
Potřebujete pomoc?

Doplňkové služby

Doplňkové služby od Lucie

Registrace hostingu a domény (400 Kč)

 • Nechte si zaregistrovat hosting a doménu na vaše jméno u spolehlivého poskytovatele. Výsledkem bude čistá instalace WordPressu připravená na nahrání šablony.

Instalace šablony do WordPressu (400 Kč)

 • Máte již nainstalovaný WordPress na hostingu a doméně, ale nechce se vám do instalace šablony? Výsledkem bude web v podobě demo verze. Následně je potřeba šablonu naplnit svým obsahem.

Registrace hostingu a domény + instalace šablony do WordPressu (750 Kč)

 • Chcete přeskočit technické kroky a ušetřený čas věnovat studentům nebo přípravě podkladů pro web? Nechte si pomoct s technickými kroky. Výsledkem bude registrovaný hosting, doména, nainstalovaný WordPress a web v podobě demo verze. Následně je potřeba šablonu naplnit svým obsahem.

Tyto doplňkové služby lze objednat při koupi šablony.

Doplňkové služby od Kiky

Revize textů (550 Kč)

 • Napište si texty sami a nechte si udělat revizi vytvořených textů od Kika’s German.

Kompletní tvorba textů na míru (2 599 Kč)

 • Nechte si kompletně vytvořit texty od Kika’s German podle vzoru z demo verze šablony pro lektorský web.
 • Zahrnuje 30 min. konzultaci, během které Kika projde vaši online prezentaci, a na základě toho vytvoří texty podobné textům z demo verze.

Tyto doplňkové služby lze objednat zde.

šablona pro lektorský web

Autorky šablony

lucie tomanová portrait (1)

Lucie Tomanová

Webdesignérka s kreativní duší a misí vytvářet kvalitní a designové weby, které posouvají podnikání a značky na další level.

Vytváří webové šablony pro začínající i pokročilé podnikatele, aby jim ulehčila prezentaci nabízených služeb. Mentoruje juniorní webařky a pomáhá jim růst.

lucie tomanová portrait (1)

Kika Šrédlová

Kika stojí za lektorským projektem Kika’s German. Pomáhá studentům šprechtit a lektorům podnikat.

Napsala knihu Průvodce online lektora, a mentoruje nejen začínající lektory cizích jazyků. Učí němčinu online, nezávisle na místě i na čase, a ve svém volnu se věnuje poznávání jiných kultur, španělštině, knihám a gastronomii.

Web