Omrkněte portfolio

Lucie Tomanová

Vytvořím web, který odráží vaši vizi

Jsem webdesignérka s kreativní duší a misí vytvářet kvalitní a designové weby, které posouvají podnikání a značky na další level.

V čem je spolupráce se mnou výjimečná?

Dokážu se napojit na vaše potřeby a přání tak, abych vytvořila web, který maximálně zrcadlí váš styl a vizuální identitu. Zároveň skutečně funguje jako prodejní či prezentační nástroj, který konstantně zvyšuje prodej.

Je to jako s novým domem. Chcete, aby dobře vypadal, byl funkční a zároveň se v něm chcete cítit dobře.

Postarám se o to, aby vás tvorba nového webu bavila. Vytvoříme společně něco hezkého, co vám bude sloužit léta. Atmosféru uvolníme hned při prvním setkání, na kterém se lépe poznáme. Jdete do toho?

Jsem tu pro vás, abych vám pomohla

To vše díky vyladěnému webu.

To není vše

Ráda o sobě řeknu víc

 

Cestovatelka

Cestuji po světě, proto spolupracuji pouze online. Přes léto mě najdete nejspíš v Čechách, v zimě u oceánu.

Mentorka

Působím jako mentorka. Jsem součástí mentoringového programu HolkyzMarketingu. Mentoruji juniorní markeťačky v oblasti IT a webdesignu a snadno navedu i vás k funkčnímu webu.

Blogerka

Jsem bývalá blogerka. Několik let jsem psala cestovatelský blog, který byl zmíněn na několika úspěšných cestovatelských portálech. Poznám, jestli vaše texty, kterými naplníme web, splní svůj účel.

Začalo to jednou nevinnou stáží… Při studiu na univerzitě jsem využila jedné z největších výhod, a to možnosti studovat a pracovat v zahraničí. Svá studentská léta jsem strávila v různých zemích Evropy.

Mimo prohloubení lásky k cestování jsem našla také svůj profesní směr. Jedna z mých pracovních stáží mě přivedla k tvorbě webů. Naučila jsem se pracovat s WordPressem. Nadchlo mě to.

Touhu po svobodě jsem propojila se zájmem o technologický pokrok. Zapojila jsem kreativitu a začala vytvářet designové weby pro podnikatelky, podnikatele a další zajímavé projekty.

Média

Napsali o mně

Magazin Wonline – Potřebujete web? Pět odbornic radí, na co myslet při jeho tvorbě.

Kika’s German – Jak na lektorský web

Jdete do toho se mnou?

Teď už o mně víte trochu víc. Také vás ráda poznám a vydám se s vámi na cestu za vysněným webem! Stačí mi napsat o vstupní dotazník, kterým vše začneme.